Haber

Bilgi teknolojisi yöneticileri Cloud Day etkinliğinde bir araya gelecek

İşletmelerin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone Business, 29 Kasım Salı günü Mext Teknoloji Merkezi’nde “Cloud Day” aktifliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Perakendeden sağlam tüketime, güçten finansa kadar pek çok farklı kesimde faaliyet gösteren kurumların bilgi teknolojileri yöneticilerini bir ortaya getirecek olan aktiflikte, bulut bilişim teknolojileri ve trendleri konuşulacak.

Etkinliğin açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Lideri Ali Taha Koç ve Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Hasret Kestioğlu gerçekleştirecek.

DÜNYADAKİ SON TRENDLER KONUŞULACAK

Vodafone Türkiye İcra Heyeti Lider Yardımcısı Hasret Kestioğlu, aktifliğe dair şunları söyledi:

“Bulut Bilişim Dönüşümü neredeyse her kurumun gelişmiş üretkenliğe yönelik seyahatinin temel bir kesimi haline geldi. Birçok firma bilişim altyapısını, daha inançlı, daha performanslı, kesintisiz ve optimum maliyetlerle yönetebileceği bir ortam yaratmaya çalışıyor.  Bu noktada tüm bu koşulların sağlandığı ortam olarak bulut, muhtaçlıkları en uygun biçimde karşılayan bir altyapı olarak karşımıza çıkıyor. Biz de Vodafone Business olarak bilhassa son periyotta odağımıza Bulut teknolojilerini koyduk. 5G sağlayıcısı olduğumuz Türkiye’nin ilk dijital üretim tesisi MEXT’te gerçekleştireceğimiz Cloud Day etkinliğinde, kesiminde tecrübeli isimler ile bir ortaya gelip bulut teknolojilerindeki dönüşümü; dünyadaki son trendlerden bulut güvenliğine kadar farklı başlıklar altında konuşacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu