Haber

BlackPink Jisoo’nun İlişkisi Nazardan Etkilendi: Jisoo ve Ahn Bo-hyun Ayrıldı!

Ne yazık ki Güney Kore’de ilişkileri mutlu bir şekilde biten ünlülerin sayısı bir elin parmakları kadar sayılabilir. Bu idoller ve aktörler şirketlerinden ne çektiyse o kadar acı çekti… Tam her şey yolunda gidiyor derken işlerin yine ters gittiğini görüyoruz. Arkadaşlar, BlackPink’ten Jisoo ve Ahn Bo-hyun iletişimden koptu!

Kaynak:https://www.bbc.com/news/world-asia-6…

Aranızdan kimsenin Güney Kore’nin en popüler kız gruplarından biri olan BlackPink’i duyduğunu sanmıyorum.

Grup son zamanlarda daha çok solo çalışmalara yöneldi. Bazı şirketlerin sözleşme yenileme dönemi olunca kaos yaşandı. Kızlar sözleşmelerini yenilemek istemediler. YG Entertainment’tan bıktıkları çok açık.

Sözleşmesini yenilemeyen isimlerden biri de çiçekçi kız Jisoo’ydu.

Jisoo’nun son zamanlarda grubun en popüler ismi olduğunu biliyorsunuz. Solo performansı kimsenin beklemediği bir başarı elde ettiğinde şirket bile şok oldu. Şaşırdık mı, hayır. Flower’la her şeyi yok etti.

Jisoo aynı zamanda hem oyuncu hem de şarkıcı. 2021 yılındaki Kardelen dizisi en çok ilgi gören eseri oldu. Doğrusunu söylemek gerekirse buradan sevgi bekliyorduk…

Snowdrop’taki performansının yanı sıra Jisoo’nun partneri, diğer başrolümüz Jung Hae-in’in de ona aşık olduğunu düşündük. İnkar etmeyin, hepimiz bu çiftin sevgili olmasını bekliyorduk. Eh, aralarındaki samimiyet ve dışarıdaki buluşmaları da bir çabaydı.

Ancak Jisoo bizimle çelişti ve farklı bir isimle bağlantılı olduğunu açıkladı!

Tüm Kore’yi yalnız bırakmayacağına yemin eden derginin başkanı Dispatch, Jisoo’nun kız arkadaşı olduğunu açıkladı. YG Entertainment da idollerinin arkasında durdu ve ‘Ah hayır, onlar arkadaş’ demek yerine ilişkilerini kabul etti. Bu duruma ilgi haberlerinden daha çok şaşırdık. Aslında ilişkileri onaylandığında çok yeniydi.

Durumların farkında olup olmadığınızı muhtemelen biliyorsunuzdur. Jisoo’nun aşk adamı Ahn Bo-hyun’du. Evet, -du…

Ahn Bohyun’u çoğunlukla Iteawon Class, Her Private Life ve Yumi’s Cells gibi dizilerden tanıyoruz. Kore’nin en çok yükselen oyuncularından biri. Yakışıklılık modeli var, karizma modeli var, kas modeli var… Haber çıkınca çift ‘birbirimizi hâlâ tanıyoruz’ dedi.

Bildiğiniz gibi bu hikayede yanan Jung Hae-in’di. Çocuk iç çekerken…

Haein, Jisoo’nun ilişkisinin haberini ‘arkadaşı’ olduğunu düşündüğü Jisoo’dan değil de dergideki haberlerden görünce biraz yıkıldı. Bu durum kendisine sorulduğunda ‘Bilmiyordum’ dedi. Röportajdan önce Naver’da gördüğümde şaşırmıştım. Bugünün ana konusuna devam ediyoruz. Umarım sağlıklı ve güzel aşkları devam eder.’ dedi. Ah üzümlü kekim…

Şimdi Jisoo ve Ahn Bo-hyun’un ilişkisi için neden geçmiş zaman kullandığımı konuşalım. Çünkü ayrıldılar!

Ağustos ayının başında teyit edilen ve başlayan beraberlikler Ekim ayının sonunda sona erdi. Hızlı yaşa, genç bitir gibi bağlantıyı tükettiler. İki ayda ne yaşadılar, neler yaptılar bilmiyoruz ama şirket, Güney Kore medyasının yayınladığı ayrılık haberini doğruladı.

Hayır, üzgünüm, bu çifti bir kez bile birlikte görmediğimiz için üzgünüm…

Yine söylenenlere göre çiftin ayrılık nedeni, programlarının çok yoğun olmasıydı. Birbirlerine zaman ayırmakta zorluk çekmeye başladılar. Biriniz oyuncu, diğeriniz idol, ilk başta bunu hiç düşünmediniz mi?

Neyse ünlü şair İrem Derici ne demiş; Bazı aşklar yarım kalmalı…

Bu çiftin ayrılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

habercavdarhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu