Haber

Konyaspor-İstanbulspor maçı sonrası

SporToto Muhteşem Lig’in 22. haftasında Arabam.com Konyaspor’u deplasmanda 1-0 mağlup eden İstanbulspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, ligde kalmak için mücadele edecekleri takım sayısının net olduğunu belirterek, bugün sadece 3 puan aldıklarını söyledi. .

Tekke, MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadı’nda oynanan maçın ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Maçın kendileri için beklendiği gibi geçtiğini dile getiren Tekke, “Son haftalarda duygusal ve psikolojik olarak olumsuz görünen bir Konyaspor’a karşı bu durumu değerlendirmek istediğimiz bir maçtı. Bunu da pasla değerlendirebilirdik. topa çok daha fazla sahip olabildiğimiz bir oyun. Ama özellikle sette topa sahip olduğumuzda. Hücumlarında bu kadar geniş bir alanda çok basit top kayıpları oldu.” dedi.

Maçta yaptığı ataklara değinen Tekke, şunları söyledi:

“6 numara santrforu oynamak zorundaydık. Sonuç olarak bugün top rakibin içindeyken çok iyi oynayan bir İstanbulspor var. Top onun ayağındayken beklediğimin altında bir İstanbulspor vardı. , özellikle hem hızlı hücumda hem de set hücumlarında.İşimiz kolay değil.Mücadele edeceğimiz takım sayısı belli.Oyunumuz çok güçlü ve oyuncumuzun gücüyle.İsteyerek olmalı.Bugün yaptık, ama sadece 3 puan aldık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu