Ekonomi

Pegasus dış hat ve KKTC uçuş paketlerini yeniledi

Havayolundan yapılan açıklamaya göre, 14 Şubat itibarıyla satın alınan biletlerde dış hat ve KKTC uçuş paketleri yenileniyor.

Pegasus’un yeni paket yapısında alternatif uçuş paketleri yer alacak: 1 adet kişisel eşya hakkı içeren uçuş paketi ve ilave kabin bagajı hakkı içeren 3 farklı uçuş paketi.

Pegasus’un uçağa biniş ve iniş süreçlerini ve misafir deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan yeni paket yapısı, kabin bagajı ihtiyaçları farklı olan misafirlere de daha fazla seçenek sunacak. Yeni uygulamada tüm misafirler, 40cm-30cm-15cm boyutlarında ve ağırlığı 3 kilogramı geçmeyen, koltuğun altına sığabilecek bir çantayı uçağa bindirebilecek.

Ek kabin bagajı almak isteyen Pegasus misafirleri bu çalışmayı tek tek veya paketlerden birini seçerek satın alabilecek.

Pegasus misafirlerine 4 farklı paket sunuluyor.

Dış hat ve KKTC uçuşlarında geçerli yeni uçuş paketleri kapsamında Pegasus misafirlerine dört farklı seçenek sunuluyor.

“Light Paket” satın alan misafirlerimiz, ihtiyaçları doğrultusunda ilave kabin bagajı satın alabileceklerdir. Kabin bagajı hakkı bulunan “Süper Eco Paket”, “Avantaj Paketi” ve “Comfort Flex” olmak üzere diğer 3 uçuş paketinden birini tercih eden misafirler, 1 kişisel eşyanın yanı sıra 1 kabin bagajı ve 20 kg kabin bagajına sahip olacak.

14 Şubat 2024 tarihinden önce alınan biletlerde eski uygulama ve kurallar geçerli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu