Haber

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 24 Kasım Öğretmenler Gününü pasta ikramı yaparak kutladı

Başkan Esat Öztürk ilçe merkezindeki tüm okullara üzerinde “Öğretmen Gününüz Kutlu Olsun” yazısı bulunan pastalar gönderdi. Akabinde İlçe Yahyalı Kaymakamı Mehmet Kaya ile birlikte Yahyalı Fatih İmam Hatip Ortaokulu ziyaret eden Lider Öztürk, burada öğretmenler ile birlikte pasta keserek Öğretmen Gününü kutladı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Lider Esat Öztürk;” Roketlere dahi göğüs gererek öğrencilerini koruyan kahraman öğretmenlerimizi bu manalı günlerinde yalnız bırakmak istemedik. Onlara bugün pasta ikram ederek öğretmenlerimizin gününü kutladık. Rabbim tüm öğretmenlerimize sıhhat, sıhhat ve afiyet versin. Vefat eden öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Buradan şehit öğretmenlerimiz hürmetle ve rahmetle anıyorum. Sizler bu ülkenin geleceğine taraf veriyorsunuz. Rabbim hepinize kolaylıklar versin. Yeterli ki varsınız.” Diye konuştu.

Yahyalı Belediye Lideri Esat Öztürk öğlen saatlerinde İpek Hoca Hasan Türkmenoğlu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü programına katıldı. Lider Öztürk burada da okul öğretmenleri ile birlikte pasta keserek 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu