Yaşam

Arka Sokaklar Dizisinin Babası Rıza Zafer Ergin Yeni Sezon Hakkında Konuştu

17 yıldır ekranlarda olduğu için bir televizyon efsanesi haline gelen Art Sokaklar, yapımcı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle ekranlara bir süre ara verdi. Yapımcılığını Kanal D’nin üstlendiği dizi ekranlar için geri sayım başlatırken, dizide Dilek Baba rolünü canlandıran Zafer Ergin yeni dönem hakkında açıklamalarda bulundu.

KAYNAK: Milliyet

Kaynak:https://www.milliyet.com.tr/cadde/ark…

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Sanat Sokaklar 17 yıldır ekran yolculuğuna devam ediyor.

Türk televizyon tarihine damgasını vuran dizi bunca yıl geçmesine rağmen reyting başarısını sürdürürken, dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı nedeniyle çekimlerine ara verildi.

Seyirci, dizinin yayın haklarının Kanal D tarafından satın alınmasıyla yeni sezona bomba gibi dönmeye hazırlanan Arka Sokaklar dizisinden yeni bir haber beklerken, beklenen müjdeli haber Zafer Ergin’den geldi. dizide Rıza Baba’yı canlandırmaktadır.

Nişantaşı’nda görüntülenen Ergin, hem eski takım oyuncularının hem de yeni oyuncuların gelmesiyle güçlü bir kadro oluştuğunu belirtti.

80 yaşındaki oyuncu yeni dönemle ilgili şu sözleri kullandı:

Önümüzdeki hafta çekimlere başlayacağız. Eski kadrodan ve yeni oyunculardan isimler olacak.’

“Aradan sonra o boşlukta başka dizilerden teklifler geldi, hatta birkaç sempatik senaryo bile vardı. O dönemde Kanal D, dizinin çekim haklarını Türker İnanoğlu’ndan aldığını iletmişti.”

Kanal D ile anlaştık. Şartlar istediğimiz gibiydi. Daha rahat çalışma koşulları tanındı.’

“Emek veriyoruz, işi ciddiye alıyoruz, seviyoruz. Seyirci yıllardır alıyor, güzel bir senaryo, güzel bir konu. Herkes işin içinde.”

Vallahi bu açıklamalar bizi heyecanlandırdı! Bakalım Art Sokaklar tekrar ne zaman ekranlarda olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu