Haber

2023 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK BURS SONUÇ SORGULAMA! KYK bursu başvuru sonucu açıklandı mı?

Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun 2023-2024 eğitim-öğretim yılı burs başvuru sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı sorusu araştırılıyor. Başvuruların 19 Ekim’de sona ermesinin ardından gözler KYK burs sonuçlarına çevrildi. E-Devlet üzerinden açıklanacak sonuçların ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Arama motorları KYK bursu başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını soruyor. Peki KYK bursu başvuru sonucu açıklandı mı? 2023 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde…

KYK BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN SONA ERDİ?

gençlik ve Spor Bakan Osman Aşkın Bak, burs ve kredi başvurularının başladığını duyurdu. Bakan Bak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “GSB burs ve öğrenim kredisi başvuruları başlamıştır. Başvurularınızı 19 Ekim Perşembe saat 23.59’a kadar e-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. eğitim yolculuğu.” Sözlerini kullandı.

KYK BURS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

12 Ekim’de başlayan KYK burs başvuruları 19 Ekim’de sona erdi. Geçen yıl Kasım ayında yapılan başvuruların sonuçları Aralık ayında açıklanırken, bu yıl sonuçların Kasım ayında açıklanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu